Pytania i odpowiedzi

Jak zostać uczestnikiem programu Melle Partner?

Aby wziąć udział w programie Melle Partner wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptować regulamin. Po weryfikacji zgłoszenia i otrzymaniu maila powitalnego należy kliknąć w przesłany link aktywacyjny.
Czytaj więcej...

Ile punktów nalicza się na konto uczestnika za zakupy?

Za zakup każdego produktu przyznawane są punkty, które sumują się na indywidualnym koncie uczestnika. Pełna tabela wartości punktowych poszczególnych produktów znajduje się w dziale Katalog Produktów.
Czytaj więcej...

Czy mogę zarejestrować w programie dwa punkty sprzedaży, których jestem właścicielem?

To zależy:
- Tak, jeśli każdy z tych punktów jest oddzielnie zarejestrowanym podmiotem gospodarczym i posiada odmienny, unikatowy numer NIP.
- Nie, jeśli te punkty są tylko różnymi miejscami prowadzenia działalności, ale formalnie działalność prowadzona jest w ramach jednego podmiotu gospodarczego - jednego numeru NIP.

Czytaj więcej...

Od kiedy ewidencjonowane będą moje wyniki zakupowe?

Od początku miesiąca w którym Uczestnik dokona rejestracji.

Kiedy będzie następowała aktualizacja moich wyników zakupowych na stronie programu?

Punkty za dokonanie zakupów przez Uczestnika sumowane są na indywidualnym koncie Uczestnika do 14-go dnia każdego miesiąca.
Czytaj więcej...

Czy w trakcie trwania promocji można dodać kolejnego dostawcę do swojej listy dostawców?

Tak. Każdy Uczestnik w dowolnym czasie trwania programu na swoim indywidualnym koncie może modyfikować swoją listę Dystrybutorów.
Czytaj więcej...

Czy zakupy dokonane na paragon również będą liczyć się do moich zakupów?

Niestety nie. W promocji będą ewidencjonowane wyłącznie zakupy dokonane na faktury VAT. Dzięki numerowi NIP zawartemu na fakturze, wartość dokonanego zakupu będzie raz w miesiącu ewidencjonowana na indywidualnym koncie Uczestnika. Dokonując zakupów należy każdorazowo prosić o fakturę VAT.
Czytaj więcej...

Kiedy i w jaki sposób mogę zgłaszać reklamacje dotyczące wartości moich zakupów?

Wszelkie pytania i reklamacje dotyczące przebiegu Programu mogą być zgłaszane pisemnie na adres Organizatora w czasie trwania Programu oraz w terminie 7 dni od dnia jego zakończenia. Reklamacja powinna zawierać oznaczenie (imię i nazwisko, nazwę) Uczestnika, dokładny adres oraz telefon komórkowy, jak również dokładny opis i wskazanie przyczyny reklamacji. Zgłoszenia reklamacyjne można składać również w wersji elektronicznej, przesyłając ją na adres partner@melle.com.
Czytaj więcej...

Jak i kiedy mogę wybrać nagrodę?

W celu zamówienia nagrody - Uczestnik loguje się na swoim koncie, dokonuje wyboru Nagrody z Katalogu Nagród poprzez serwis partner.melle.com oraz podaje adres do wysyłki. Nagrody są dostarczane Uczestnikom w terminie do 30 dni roboczych licząc od dnia złożenia zamówienia.
Czytaj więcej...

Czy oprócz nagród rzeczowych będzie można otrzymać pieniądze?

Nie. Punkty uprawniające do wymiany nagrody nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny. Natomiast wśród nagród zawartych w Katalogu Nagród znajdują się karta upominkowa oraz bon jubilerski, które można zrealizować we wskazanych punktach.
Czytaj więcej...

W jaki sposób nagrody dotrą do każdego Uczestnika?

Wszystkie nagrody zostaną wysłane pocztą lub przesyłką kurierską w terminie 30 dni od dnia złożenia zamówienia.
Czytaj więcej...

A co jeżeli mojego dystrybutora nie będzie na liście?

W takiej sytuacji należy skorzystać ze znajdującego się na stronie partner.melle.com formularza zgłoszeniowego (zakładka kontakt) i przesłać go tą drogą do Organizatora. W treści wiadomości należy podać dane Dystrybutora niezbędne do umieszczenia go w Programie.
Czytaj więcej...

A w jaki sposób naliczają się pkt.?

Zakup każdej sztuki produktu z oferty jest punktowany. Po zalogowaniu się w zakładce „PRODUKTY” szczegółowo opisana jest ilość pkt. Vs dany produkt. Dodatkowo, będą organizowane akcje specjalne w których to np. za zakup w danym czasie określonych produktów punkty będą mnożone np. x2/x5.
Czytaj więcej...

Kto może zostać uczestnikiem programu Melle Partner?

Uczestnikiem promocji może zostać każda osoba fizyczna lub osoba prawna, która prowadząc działalność gospodarczą dokonuje u wybranych dystrybutorów zakupu produktów objętych programem.
Czytaj więcej...
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... X