Infolinia

Telefon: 627378830

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcą Państwo wysłać nam wiadomość, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

Informacja o ochronie danych osobowych:

Administratorem danych osobowych jest Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych (marketing bezpośredni swoich towarów i usług). W przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą mailową/zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingu bezpośredniego dane osobowe będą przetwarzane także w tym celu. Zgody nie są obligatoryjne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając żądanie na adres e-mail: iod@mell.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... X